——————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

Dekorační vnitřní nátěr HET Brillant Metallico, má dva základní odstíny stříbrný a zlatý, které jdou namíchat v naší prodejně  na počkání v systému multimix v dalších 40 odstínech.            Pololesklý „kovový“ povrch mění v závislosti na různé intenzitě či tónu osvětlení svůj vzhled a vytváří tak vždy originální perleťový efekt natřené plochy. 

Používá se nátěrům různých povrchů hladkých vápenných, vápenocementových, sádrovápenných a sádrových omítek, sádrokartonových, sádrovláknitých, dřevotřískových a dřevovláknitých desek, betonových panelů a monolitů, hladkých tapet k tomu určených apod.

Vyznačuje se snadnou aplikovatelností, střední odolností vůči oděru za mokra.                                                                                                                                                                                                  Jako podklad používáme podtónovanou barvu Brillant 100.

Videonávod Metallico

 

 

 

—————————————————————————————————————————-

Barvy ve spreji ECO REVOLUTION je bez agresivního zápachu a díky použití vody  jako nosného základu je přátelská a šetrná k člověku a životnímu prostředí. Je také široce používán v oboru hobby a profesionálních prací doma, na zahradě a v automobilovém průmyslu. Barvu ve spreji ECO REVOLUTION je možné použít jak pro venkovní použití tak pro vnitřní použití.

Barva je určená na lakování všech povrchů jako je kov, dřevo, keramika, skla, kamene, lepenky, papíru, proutí, tkanin, textilu, květin a veškerých umělých hmot. Především zdůrazníme, že tato barva se používá i na polystyrén.   Krátká doba schnutí, 10 – 15 minut suchý na lehký dotek, nelepivý 30 – 40 minut, úplné vytvrzení 24 hodin.                    Nanášení barvy provádějte nejlépe mezi 15-25°C.  Objem spreje 400 ml a vydatnost spreje je cca 1-2 m2. Cena: 140,- kč s dph.